• G kl.I-III: przygotowanie do sakramentu bierzmowania

• Drodzy Uczniowie i Rodzice

Na tej stronie znajdziecie dodatkowe informacje.

Podręcznik:

kl. IG - "Spotkanie ze Słowem"                                                                                                                                               kl. IIIG - "Żyć w miłości Boga"

NIEDZIELNA EUCHARYSTIA, dla kandydatów do bierzmowania w parafii Farnej o g.10.30 a u Br.Alberta o g.9.00.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA, w każdy pierwszy piątek miesiąca - szczegóły w ogłoszeniach parafialnych.

Spotkania w grupach przygotowujące do sakramentu, wg. informacji zamieszczanych na stronach parafii.

06.10.2015r. - odbył się w  etap szkolny Miejsko-Gminnego konkursu Watykan i Jan Paweł II. Do dalszego etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się nstp. uczniowie: Julka Frąckowiak IIIga, Tymoteusz Lis IIIga oraz Wiktoria Woźnicka IIIgc. Gratulujemy:)!

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY  - SWIATOWE_DNI_MLODZIEZY.pptx

Zapraszam ponownie!