• O mnie

W Zespole Szkół nr 3 w Kościanie pracuję jako nauczyciel od ponad dwudziestu lat. Uczę religii i wychowania                            do życia w rodzinie.

W roku szkolnym 2015/2016 uczę w następujących klasach:

RELIGII:

SP: kl.IIIa, b, c, d; Va,b; VIa - klasę integracyjną i VIb

G: kl.Ia,b; IIIa- klasę intagracyjną i IIId

WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE:

G: kl. IIa,b; IIId.

Moim  mottem w pracy zawodowej są słowa Świętego Jana Pawła II:

" Trzeba, abyście byli dla młodych

przyjaciółmi, wiernymi towarzyszami

i sprzymierzeńcami w młodzieńczej walce.

Pomagajcie im budować fundamenty pod ich

przyszłe życie."

Św. JPII                                                                                              Łowicz. 14.06.1999r.