• Ciekawe momenty z życia klasy widziane oczami uczniów klasy IG c

Październik

Dnia 01.10.2015 roku udaliśmy się wraz z wszystkimi klasami pierwszymi na pasowanie gimnazjalisty do Wielkopolskiego Parku Narodowego Gór Osowskich. Najpierw udaliśmy się na krótki spacer po przepięknym parku, a po drodze naszym zadaniem było ułożyć piosenkę lub wierszyk o naszej szkole lub klasie. Wszyscy z tym zadaniem poradzili sobie doskonale. Z każdej klasy miał wystąpić przewodniczący, zastępca przewodniczącego i skarbnik. Zadanie zastępcy było wypicie soku z cytryny. Wiktor z tym zadaniem poradził sobie doskonale. Z kolei naszej Adzie trudno było zjeść jabłko, ale nie byliśmy ostatni. Nasz skarbnik miał rozwiązać trzy zadania matematyczne. Zuzia poradziła sobie dobrze, była najlepsza z wszystkich klas pierwszych. Po pasowaniu na gimnazjalistę doczekaliśmy się nasze długo oczekiwane ogniska, na którym mogliśmy upiec sobie kiełbaski. Kiełbaski były przepyszne, po jedzeniu znów czekały na nas różne konkurencje. Niestety z nimi  nie poszło nam najlepiej, bo chcieliśmy się  świetnie bawić a nie rywalizować między sobą. To był dla nas naprawdę super dzionek, bawiliśmy się super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Październik

Dnia 05.10.2015 roku w naszej klasie obchodziliśmy spóźniony dzień chłopaka. Wraz z dziewczynami wymyśliłyśmy, że w tym roku kupimy chłopakom koszulki z napisem JESTEM SUPER!!!!!!!. Chłopakom bardzo podobały się koszulki i od razu je założyli i na tle klasy Pani Wychowawczyni zrobiłam nam wspólne zdjęcie. Po sweet Fociach na chłopaków czekała druga niespodzianka i musieli pomalować i uczesać wylosowaną dziewczynę. Z tym zadaniem najlepiej poradził sobie Adrian i Wiktor. Zabawa był świetna wszyscy mieliśmy ubaw po pachy. Teraz to my czekamy na tak świetną zabawę w nasze święto!!!!!