• Z życia klasy

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

1 września 2015 roku rozpoczęliśmy naukę w klasie I c. Nasza klasa liczy 23 uczniów. Uczęszcza do niej 14 dziewczynek i 9 chłopców.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

10 września 2015 roku spotkaliśmy się z panem policjantem, który przestrzegł nas przed wieloma niebezpieczeństwami, podpowiedział jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i odpowiedział na nasze liczne pytania.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE RODZICÓW I DZIECI KLASY I c

28 września 2015 roku spotkaliśmy się wraz z rodzicami na Ranczu u Martina w Kiełczewie. Wspólnie spędzony czas poświęciliśmy na zabawy, przejażdżki bryczką oraz jazdę konną. Miło też było razem uczestniczyć w różnych konkursach i zabawach, a także upiec kiełbaskę oraz spróbować domowych ciast upieczonych przez mamy. Zaśpiewaliśmy "Sto lat" chłopcom z okazji ich święta oraz wręczyliśmy im pamiątkowe kubeczki.