• Z życia klasy

PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE

1.09.2015 roku rozpoczęliśmy naukę w Zespole Szkół nr 3 im. Feliksa Stamma w Kościanie. Nasza klasa liczy 21 osób. W grupie jest 13 dziewczynek oraz 8 chłopców.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

10 września 2015 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantem. Rozmawialiśmy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, a także o zasadach ruchu drogowego. Podczas spotkania zadawaliśmy wiele pytań, na które otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Lekcaja okazała się ciekawa i pouczająca.

DZIEŃ CHŁOPCA W NASZEJ KLASIE

30 września 2015 r. radośnie obchodzilismy Dzień Chłopca. Z tej okazji Rodzice przygotowali drobne upominki, a dziewczynki  wręczyły je kolegom. Zanim to nastąpiło panowie pili wodę na czas, z uśmiechem na ustach zajadali cytrynkę oraz odbyli wizytę u fryzjerek, które na ich głowach układały papier toaletowy.