- Zastępstwa
- Godziny zajęć
- Plan lekcji 2023/2024
- Zajęcia pozalekcyjne - rok szkolny 2023/2024
- Szkolny Zestaw Programów
- Podręczniki
- Regulamin Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 3
- Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 3 - 2023/2024
- METODA DENNISONA ZESTAW ĆWICZEN POPRAWIAJACYCH SPRAWNOŚĆ UMYSŁOWĄ.
- Ważne strony internetowe
- Terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych
Zajęcia pozalekcyjne - rok szkolny 2023/2024
Godziny dyrektorskie 26 lutego 2024
kl.
nauczyciel
dzień tygodnia
nr lekcji
sala
1a
Katarzyna Waldowska
środa
1
e13
2.
1b
Beata Swinarska
wtorek
5
e13
3.
1c
Karolina Typańska
poniedziałek
2
e23
4.
1d
Aleksandra Kucharska
wtorek
1
c60
5.
1e
Sara Noskowiak
środa
2
e23
6.
2a
Marlena Napierała
czwartek
6
e23
7.
2b
Romana Sworacka
poniedziałek
6
e12
8.
2c
Lucyna Murcha
środa
5
e12
9.
2d
Tomasz Frąckowiak
wtorek
5
sg
10.
2e
Marta Adamczak
wtorek
1
e17
11.
3a
Agnieszka Nawrocka
poniedziałek
5
c60
12.
3b
Karolina Misiurna
środa
5
e23
13.
3c
Lucyna Kaletka
wtorek
5
e24
14.
3d
Marzena Szwed
piątek
1
e24
15.
3e
Magdalena Czajczyńska
środa
2
c60
16.
4a
Anna Mrozińska
czwartek
7
c69
17.
4b
Marzena Węclewska
poniedziałek
7
b30
18.
4c
Artur Łabenski
wtorek
8
c88
19.
4d
Monika Kózka
piątek
1
c67
20.
5a
Izabela Woźniak
wtorek
6
c76
21.
5b
Izabela Woźniak
wtorek
7
c76
22.
5c
Paulina Głuszak
poniedziałek
7
c88
23.
5d
Żaneta Szymańska
poniedziałek
8
b28
24.
6a
Natalia Tomczak
czwartek
7
c77
25.
6b
Aldona Mądry
środa
8
c88
26.
6c
Katarzyna Chrzanowska
czwartek
1
c83
27.
6d
Ewa Łagodzka
poniedziałek
2
b48
28.
8a
Izabela Woźniak
środa
8
c76
29.
8b
Wioletta Waligóra
poniedziałek
9
c89
Przydział godzin nauczycielom w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej
w roku szkolnym 2023/2024 (od 28.02.2024)
oddział
rodzaj zajęć
nauczyciel
dzień tygodnia
nr lekcji
sala
1.
1a
zdw
K. Waldowska
wtorek
5
e11
2.
1b
zdw
B. Swinarska
poniedziałek
2
b37
3.
1c
zdw
K. Typańska
czwartek
2
b37
4.
1d
zdw
A.Kucharska
poniedziałek
5
e23
5.
1e
zdw
S. Noskowiak
wtorek
2
b28
6.
2a
zdw
M. Napierała
wtorek
1
b28
7.
2b
zdw
R. Sworacka
wtorek
5
e23
8.
2c
zdw
L. Murcha
czwartek
2
e11
9.
2d
zdw
M. Pol
środa
2
e11
10.
2e
zdw
M. Adamczak
poniedziałek
1
e24
11.
3a
zdw
A.Nawrocka
wtorek
7
e9
12.
3b
zdw
K. Misiurna
piątek
1
e12
13.
3c
zdw
L. Kaletka
środa
2
b48
14.
3d
zdw
M. Szwed
środa
1
b28
3e
zdw
M. Czajczyńska
piątek
1
c60
16.
1a
logopedia
K. Majorek
środa
1
c60
17.
1b, 1c
logopedia
M. Czajczyńska
piątek
6
e11
18.
1d, 1e
logopedia
M. Czajczyńska
wtorek
1
e11
19.
2a, 2b,2d
logopedia
K.Majorek
poniedziałek
6
e11
20.
2c
logopedia
M. Zborowska-Łakoma
poniedziałek
7
e11
21.
3a, 3b
logopedia
M. Zborowska-Łakoma
czwartek
7
e11
22.
3c, 3d, 3e
logopedia
M. Zborowska - Łakoma
czwartek
6
e11
23.
2a, 2b, 2c, 2d, 2e
zkk
M. Adamczak
poniedziałek
7
e17
24.
3a, 3b, 3c, 3d, 3e
zkk
K. Andrzejewska
3C i 3D wtorek
3D i 3E czwartek
5
6
b48
b48
25.
1-4
z. rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
M. Adamczak
czwartek
7
b48
26.
4b
zkk
A.Kucharska
poniedziałek
1
b28
27.
4a, 4d
zkk
A.Kucharska
wtorek
6
c58
28.
4a
zdw
A.Mrozińska
wtorek
6
c69
29.
4b
zdw
Ż. Szymańska
piątek
1
b28
30.
4c
zdw
A.Mrozińska
wtorek
7
c69
31.
4d
zdw
W. Waligóra
piątek
1
c88
32.
5a,
6a, 6c
zkk
R. Sworacka
piątek (3 miesiące)
czwartek (3 miesiące)
1
7
a1
c67
33.
5c, 5d
zkk
K.Andrzejewska
środa
1
b38
34.
5b, 5c
zdw
P. Głuszak
czwartek
7
c88
35.
5a, 5d
zdw
P. Głuszak
wtorek
7
c77
36.
5a
zdw
M. Zborowska-Łakoma
poniedziałek
8
b40
37.
5b, 5c, 5d
zdw
J. Bulinska
wtorek
7
c81
38.
1a,1d, 1e
zkk
K. Andrzejewska
1a i 1e wtorek (15.01.24r. - 08.04.24r.)
1d wtorek (08.04.24r. - 21.06.24r.)
7
1
e13
b37
39.
40.
6a, 6d
zdw
K. Borkowska
wtorek
7
c90
41.
6b, 6c
zdw
K. Chrzanowska
środa
7
c90
42.
6a, 6b, 6c, 6d
zdw
J. Bulinska
poniedziałek
7
c81
43.
6a, 6b, 6c, 6d
zdw
M. Pelec
wtorek
7
b56
44.
7a
zdw
K. Borkowska
środa
7
c69
45.
7b
zdw
K. Borkowska
poniedziałek
8
c69
46.
7c
zdw
K. Chrzanowska
czwartek
8
c69
47.
7d
zdw
W. Waligóra
poniedziałek
8
c89
48.
7a, 7b
zdw
M. Zborowska-Łakoma
wtorek
8
b40
49.
7c
zdw
R. Krawczyk
poniedziałek
8
c71
50.
7d
zdw
R. Krawczyk
środa
7
c71
51.
7a
zdw
A.Osman
czwartek
8
b30
52.
7b
zdw
A.Sobiech
wtorek
8
c66
53.
7c
zdw
A.Sobiech
środa
8
c66
54.
7d
zdw
A.Osman
czwartek
9
b30
55.
8a, 8b
zdw
M. Drozda
piątek
7
c81
56.
8a, 8b
zdw
A.Sobiech
czwartek
8
c66
57.
8a, 8b
zdw
K. Chrzanowska
środa
8
c90
58.
5-8
z. rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
W. Kantorska
czwartek
6
c81
5c819.
1-3
j. polski dla dzieci z Ukrainy
L. Murcha
poniedziałek
7
c58
60.
1-3
j. polski dla dzieci z Ukrainy
L. Murcha
piątek
7
c58
61.
4-8
j. polski dla dzieci z Ukrainy
L. Murcha
poniedziałek
8
c58
62.
4-8
j. polski dla dzieci z Ukrainy
L. Murcha
poniedziałek
9
c58
63.
4-8
j. polski dla dzieci z Ukrainy
L. Murcha
czwartek
7
c58
64.
4-8
j. polski dla dzieci z Ukrainy
L. Murcha
czwartek
8
c58
65.
4-8
j. polski dla obcokrajowców
R. Krawczyk
środa
8
c71
66.
4-8
j. polski dla obcokrajowców
R. Krawczyk
środa
9
c71