• kl.IIIG d

•   Wychowawczynią jest p. Danuta Jóźwiak, która na dodatek uczy nas matematyki. Lekcje z Nią są lekcjami cieszącymi się dużym zainteresowaniem. Zespół liczy 25 uczniów, 14 chłopców i 11 dziewczyn. Każdy z nas ma inny charakter, usposobienie, ale i tak świetnie się dogadujemy. Potrafimy się ze sobą zintegrowaćyes

Nasza klasa to: Kacper B., Maja B., Jędrzej D., Paweł D., Jacek I., Dawid J., Wiktoria K., Maciej K., Wiktoria M., Julita M., Mikołaj M., Wiktoria M., Kacper N., Tomasz N., Jakub O., Tomasz O., Natalia P., Karolina R., Dawid S., Julita S.,Patrycja S.,  Mikołaj S., Marta Sz., Sandra Sz. i Jakub W. .

Nasze koleżanki: Wiktoria M., Wiktoria K., Natalia P. i Marta Sz. należą do chóru szkolnego. Maja trenuje jeździectwo w klubie jeżdzieckim KJ Gołębin Stary. Część chłopaków trenuje piłke ręczną i osiągają w niej coraz to lepsze wyniki. Sandra, Tomek, Jędrzej oraz Jakub trenują sztuki walki.

Jesteśmy zgraną klasą , a naszą ambicją jest zostać najlepszą klasą w szkole, a przede wszystkim świetnie zdać egzamin!yes  Oprócz tego bierzemy udział w licznych konkursach oraz zawodach sportowych. Ponadto na dniach integracji organizjuemy kawiarenki.  Każdy z nas przygotowuje oryginalne projekty edukacyjnecheeky Jeden projekt pt. " Kącik zieleni " został już zrealizowany. Polegał on na zagospodarowaniu fragmentu terenu przed budynkiem szkoły. Zostały posadzone Tuje, Szmaragdy i Bukszpany. Całość została wysypana kamyszkiem i jest systematycznie podlewana.