• O mnie

•     :PSzkoła Podstawowa nr 3 dawna "szóstka" to moja macierzysta szkoła. Po kilku latach przerwy - skończyłam w tym czasie Liceum Ogólnolształcące im. O. Kolberga oraz Filologię Polską i Klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu- wróciłam tu ale już w charakterze belfra. W trakcie pracy zawodowej poszerzałam swoją wiedzę i umiejętności - skończyłam Podyplomowe Studia Dziennikarstwa oraz Podyplomowe Studia Oligofrenopedagogiki, jestem też egzaminatorem przedmiotów humanistycznych w gimnazjum.

Klasa IV B

Od września 2016 roku jestem wychowawcą klasyIV.

W klasie jest nas razem 24 osoby. Mamy różne zaineresowania i temperamenty. Lubimy biegać, grać w piłkę i gonić sie na przerwach.W maju byliśmy na wycieczce w Rogowie, gdzie spotkaliśmy strrrrraszne dinozaury, potem oglądaliśmy osadę Biskupin i wyrobiliśmy swój pieniążek, a na końcu przepłynęliśmy na wyspę Lednica, gdzie Mieszko I przyjął chrzest. Wszystkim, wszystko sie podobało. Szczególnie dzidy, miecze i hełmy, które przywieźliśmy jako trofea!!!!!Mamy były przerazone....

W tym roku odwiedziliśmy też Muzeum Regionalne w Kościanie , gdzie szukaliśmy tajemniczych kluczy i oglądaliśmy makietę staregoKościana a na koniec roku pójdziemy do Art Fitnesu

Oto my IV B

Julka Mikołajczyk,Jagoda Polcyn,Maria Kalemba, Wiktoria Jurga, Mikolaj Betka i Zuzia , Mikołaj Konieczny, Jan Sadowski, Kajtek Czarniecki, Kamila Kasperska, WiktoriaWąsowska, Jan Książkiewicz, Kasia Józefiak, Konrad Kuciak, Piotrek Kuciak, Ignacy Pudliszewski, Ola Przybylska, Wiktoria Gadomska, Julia Andrzejewska, Kacper Pudurek, Dawid Urbański, Stasiu Pudurek, Sajmon Tomaszewski, Hubert Pluskota.kiss

• Nauka jest naszą mocna stroną - na koniec roku osiągnęliśmy średnią 4,6

Jesteśmy zgranym zespołem, lubimy sie nawzajem chociaż  czasami  sie kłócimy.